Logo Styropak
  
Świadectwa energetyczne

Zamówienie

Zamówienia prosimy składać drogą elektroniczną na adres: biuro@styropak.com.pl
 
 
Druk zamówienia do ściągnięcia ZAMÓWIENIE
 
Dokonując zakupów w Naszej Firmie mają Państwo możliwość skorzystania z kilku wariantów realizacji swojego zamówienia: 
  • Odbiór osobisty z Fabryki - Każdy zamówiony produkt można odebrać osobiście w Naszej Firmie, przy ul. Michałki 36, usługa ta jest całkowicie bezpłatna. Ze swej strony bardzo prosimy o poinformowanie Nas o tym fakcie, abyśmy mogli przygotować towar, co znacznie skróci czas realizacji zamówienia.
  • Dostawa transportem firmowym - Każdy zamówiony produkt możemy dostarczyć do klienta własnym transportem. Usługa ta jest realizowana od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15 oraz w soboty w godzinach 8-13.  Dostawy realizujemy w rejonie Trójmiasta i okolic, a dostawa jest nieodpłatna. Warunkiem skorzystania z oferty jest osiągnięcie minimum logistycznego na dany materiał. Zamowienia realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych od potwierdzenia zamówienia lub płatności.
  • Paczki z pudełkami i kształtkami wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL na koszt odbiorcy. Płatność na podstawie faktury Proforma - z wliczoną ceną za transport. 21,52 zł brutto - jeśli przesyłka zmieści się w wymiarach 0,6 x 0,6 x 1,4 m, większe paczki (gdy suma bokow ie przekracza 3 m) 35,05 zł brutto, opcja "Za pobraniem" dodatkowo płatna 7 zł. Na życzenie klienta możliwy jest również odbiór osobisty i własnym kurierem, wówczas prosimy o sprawdzenie kosztów transportu i zamówienie kuriera we własnym zakresie. Prosimy o przesłanie awizacji kuriera. Odbiory tylko w godzinach pracy biura i kasy, czyli 7-15:00