Logo Styropak
  
Świadectwa energetyczne

Kontakt

 

Fabryka Styropianu STYROPAK Sp. z o.o.

ul. Michałki 36, 80-716 Gdańsk
tel./fax: (58) 324 24 24
e-mail: biuro@styropak.com.pl

Biuro czynne:

  • od poniedziałku do piątku: 7.00 – 15.00 (Uwaga! Kasa tylko do 15:00)
  • w soboty: 8.00 – 13.00

Załadunki, rozładunki, firmy kurierskie - tylko w godzinach pracy biura!

 

Mapa dojazdu:

Wyświetl większą mapę

 

Kontakty bezpośrednie:

Piotr Kapusta 
Prezes Zarządu 
e-mail: 
piotr.kapusta@styropak.com.pl
tel. 58 324 24 24

Tomasz Gronkowski
Dyrektor ds Handlowych 
e-mail: 
tomasz.gronkowski@styropak.com.pl
tel. 605 788 999

Elżbieta Czaplińska
Specjalista ds Logistyki i Sprzedaży 
e-mail: 
ela.czaplinska@styropak.com.pl
tel. 601 406 882

Robert Perszewski
Specjalista ds Handlowych 
e-mail: 
robert.perszewski@styropak.com.pl
tel. 787 556 488

Arleta Rusiecka
Kierownik dz Opakowań i Detali Styropianowych 
e-mail: 
arleta.rusiecka@styropak.com.pl
tel. 609 242 524

Iza Bojarowska
Pełnomocnik ds Jakości, Zaopatrzenie, Certyfikaty
e-mail: iza.bojarowska@styropak.com.pl
tel. 507 598 535

Anna Petelicka
Fakturowanie i Sekretariat 
e-mail: 
ania.petelicka@styropak.com.pl
tel. 58 324 24 24

Barbara Szydłowska
Fakturowanie i Rozliczenia

e-mail: barbara.szydlowska@styropak.com.pl
tel. 519 842 296

Bartłomiej Kapusta
Pełnomocnik ds Badań i Rozwoju

e-mail: bartlomiej.kapusta@styropak.com.pl
tel. 725 725 100

 

 

 
Dane spółki:
Fabryka Styropianu STYROPAK Sp. z o.o.
mBANK o/ Gdańsk 32 1140 1065 0000 2862 3200 1001
NIP: 583-27-60-511, REGON 008049738, KRS 0000069518

Sąd Rejonowy Gdańsk Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał spółki: 6 418 000,00 PLN